نسخه چاپی

تبلیغات در بازار از سه سرویس تبلیغات در جستجو یا نمایش تبلیغ برنامه و بازی پس از جستجوی کاربر در برنامه بازار، تبلیغات در گشت‌وگذار یا نمایش تبلیغ برنامه و بازی در ردیف «پیشنهادهای بیشتر» صفحات جزییات برنامه و تبلیغات در ویدیو یا نمایش تبلیغ برنامه، بازی و برند به کاربر زمان تماشای ویدیو در بازار تشکیل شده است. لطفا سوالات و نظرات خود درمورد تبلیغات بازار را در بخش ارسال دیدگاه برای ما بنویسید.

هر کدام از این سرویس‌ها به نحوی به بهتر دیده شدن برنامه شما کمک خواهند کرد. برای مثال در سرویس تبلیغات در گشت‌وگذار بازار برنامه توسعه‌دهندگان در یکی از ردیف‌های صفحه جزییات برنامه به‌نام «پیشنهادهای بیشتر» در مقابل تگ آگهی نمایش داده می‌شود. در تبلیغات در جستجو هم فرصتی فراهم می‌شود تا برنامه توسعه‌دهندگان بازار به‌عنوان اولین نتیجه در جستجو به کاربران بازار نمایش داده شود.

در نتیجه استفاده از این تبلیغات برنامه‌های شما به گروه بزرگ‌تری از کاربران بازار نمایش داده خواهد شد. برای آن که بتوانید تجربه بهتری از استفاده از تبلیغات در بازار داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم بخش‌های زیر را مطالعه کنید:

تبلیغات در بازار
در این بخش از پیشخان توسعه دهندگان می‌توانید بودجه مصرفی خود طی یک روز را مشاهده کنید.

مدیریت هر کدام از این انواع تبلیغات در بازار در پیشخان توسعه‌دهندگان انجام می‌شود. در تب مربوط به کمپین‌های جستجو در بازار می‌توانید بودجه مصرفی امروز خود را مشاهده کنید. همچنین وضعیت بازدید تبلیغات و نرخ تبدیل در بازه زمانی دلخواه‌تان قابل مشاهده خواهد بود. جزییات بیشتر را می‌توانید در راهنمای پیشخان بخوانید یا خودتان در پیشخان بازار ببینید.

سوالات بیشتر در رابطه با تبلیغات را می‌توانید با همکاران ما در پشتیبانی بازار از طریق تماس تلفنی یا ثبت تیکت در میان بگذارید. برای جزییات بیشتر به صفحه اصلی تبلیغات بازار مراجعه کنید.

به مطالب ارائه شده چه امتیازی می‌دهید؟
محل نوشتن دیدگاه ...

اگر در مورد محتوا نظر یا پیشنهادی دارید لطفا برای ما بنویسید.

زمان انتشار: ۱۴۰۰-۰۳-۲۲ ۰۷:۰۴

آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۰-۰۶-۲۳ ۱۳:۲۱