نسخه چاپی

قوانین انتشار برنامه در بازار شامل سه دسته اصلی قوانین یا انواع قوانین مربوط به ساخت و انتشار برنامه و بازی، اجرای قوانین یا رفتار بازار زمان اجرای قوانین مربوط به برنامه و بازی توسعه‌دهندگان و آکادمی یا اطلاعات آموزشی و تکمیلی مربوط به قوانین انتشار در بازار می‌شود.

باید در نظر گرفت هر محتوایی که در برنامه نمایش داده شده یا به آن ارجاع می‌شود (شامل تبلیغات درون‌برنامه» مشمول قوانین انتشار بازار خواهد بود. به جز خود برنامه محتوای عمومی حساب توسعه دهنده که برای تمام کاربران در بازار قابل رویت است هم مشمول این قوانین خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه بهتر است فرآیند اعمال قوانین در بازار را مطالعه کنید.

رعایت نکردن قوانین انتشار برنامه در بازار ممکن است باعث تعلیق یا حذف برنامه شما شود. در صورتی که حساب شما مسدود نیست و برنامه در حالت «تعلیق» قرار گرفته، همچنان می‌توانید با انجام اصلاحات مورد نیاز درخواست بررسی مجدد برنامه را ارسال کنید. در شرایطی دیگر و اگر برنامه‌ٔ شما در حالت «حذف شده» قرار دارد، تصمیم قطعی است و امکان انتشار مجدد برنامه به هیچ عنوان وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر در این رابطه به تعلیق و حذف برنامه در بازار مراجعه کنید.

به عنوان مثال، پس از نصب، نباید آیکون پیش‌فرض اندروید، به‌جای آیکون برنامه‌ی شما روی دستگاه کاربر مشاهده شود. جزییات بیشتر در طراحی آیکون برنامه

به جز مواردی که پیش از این در مورد آن‌ها صحبت کردیم، با مطالعه راهنمای پیشخان از تمام مراحلی که باید برای نشر بدون مشکل برنامه شما در بازار طی شوند با خبر شوید. راهنمای پیشخان شامل بخش‌هایی مانند مدیریت برنامه‌ها در پیشخان بازار، مدیرت مالی در پیشخان بازار، مدیریت تبلیغات برنامه‌ها در پیشخان بازار، تنظیمات پیشخان توسعه دهنده و ارتباط با پشتیبانی و درخواست قابلیت جدید است.

می‌توانید سوالات خود در رابطه با روند قوانین انتشار برنامه و بارگذاری برنامه در پیشخان توسعه دهندگان را از طریق تماس تلفنی یا ثبت تیکت از همکاران ما بپرسید.


بیشتر بخوانید:


آشنایی با سرویس تبلیغات بازار

به مطالب ارائه شده چه امتیازی می‌دهید؟
محل نوشتن دیدگاه ...

اگر در مورد محتوا نظر یا پیشنهادی دارید لطفا برای ما بنویسید.

زمان انتشار: ۱۴۰۰-۰۳-۲۲ ۰۷:۰۵

آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۱-۰۳-۱۸ ۱۰:۵۷