نسخه چاپی

 

بازار همواره تلاش می‌کند که با تشریح قوانین، سیاست‌های خود را به منظور انتشار برنامه‌ها برای توسعه‌دهندگان شفاف کند. توسعه‌دهنده به عنوان ناشر برنامه، موظف به مطالعه و رعایت قوانین بازار در برنامه خود است. در این محتوا در مورد نحوه اجرای قوانین مرتبط با برنامه‌ها در بازار صحبت خواهیم کرد.

حیطه قوانین انتشار برنامه

هرگونه محتوایی که در برنامه نمایش یا به آن ارجاع داده می‌شود مانند تبلیغات درون برنامه یا محتوای ایجاد شده توسط کاربر مشمول قوانین انتشار بازار است. محتوای منتشر شده توسط توسعه دهنده در بازار شامل این قوانین می‌شود.(مانند نام توسعه‌دهنده و محتوای صفحهٔ وب‌سایت ثبت شدهٔ توسعه‌دهنده).

 

اعمال قوانین انتشار

اگر برنامه شما قوانین بازار را نقض کند، برنامه از حالت انتشار خارج و ایمیلی حاوی قوانین نقض‌شده برای شما ارسال خواهیم کرد. تکرار تخلف یا مشاهده تخلف جدی مانند انتشار بدافزارها، هرگونه تقلب یا انتشار برنامه‌هایی که برای کاربر یا دستگاه او مضر هستند موجب مسدود شدن حساب توسعه‌دهندگی شما خواهد شد.

توسعه‌دهنده موظف است مشکل اعلام‌شده را با مطالعهٔ قوانین بازار تشخیص دهد و از اینکه سایر برنامه‌های او نیز قوانین بازار را نقض نمی‌کنند، اطمینان حاصل کند. عدم تشخیص اشکال برنامه ممکن است موجب حذف شدن همیشگی برنامه یا مسدود شدن حساب کاربری توسعه‌دهنده  شود.

توسعه‌دهنده می‌تواند در صورت وجود هرگونه سؤال دربارهٔ حذف برنامه به دلیل تخلف و همچنین گزارش تخلف در بازار، به بخش قوانین انتشار مراجعه کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد اجرای قوانین در بازار می‌توانید با بخش پشتیبانی توسعه دهندگان بازار در تماس باشید. لطفاً توجه داشته باشید که تیم‌های پشتیبانی بازار به شما مشاوره حقوقی ارائه نخواهند داد.

 

به مطالب ارائه شده چه امتیازی می‌دهید؟
محل نوشتن دیدگاه ...

اگر در مورد محتوا نظر یا پیشنهادی دارید لطفا برای ما بنویسید.

زمان انتشار: ۱۴۰۰-۰۲-۲۸ ۱۹:۲۰

آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۱-۰۳-۱۷ ۱۰:۵۳