نسخه چاپی

اجرای قوانین

بازار همواره تلاش می‌نماید که با تشریح قوانین، سیاست‌های خود را به منظور انتشار برنامه‌ها برای توسعه‌دهندگان شفاف سازد و همچنین توسعه‌دهندگان باید با توجه به این موارد، از بروز تخلف جلوگیری نمایند. توسعه‌دهنده به عنوان ناشر برنامه، موظف به مطالعه و رعایت قوانین بازار در برنامه خود می‌باشد. در صورت بروز تخلف، بازار موارد لازم را به منظور اصلاح برنامه به ناشر اطلاع می‌دهد.


قلمرو قوانین انتشار

هرگونه محتوایی که در برنامه نمایش داده یا به آن ارجاع شود از جمله تبلیغات درون برنامه یا محتوای ایجاد شده توسط کاربر مشمول قوانین انتشار بازار است. به علاوه، محتوای عمومی حساب توسعه‌دهنده که در بازار نمایش داده می‌شود (مانند نام توسعه‌دهنده و محتوای صفحهٔ وب‌سایت ثبت شدهٔ توسعه‌دهنده) مشمول این قوانین می‌باشد.

فرآیند اعمال قوانین

اگر برنامهٔ شما قوانین بازار را نقض کند، برنامه را از حالت انتشار خارج و ایمیلی حاوی قانون نقض‌شده برای شما ارسال خواهیم کرد. تکرار تخلف یا مشاهدهٔ تخلف جدی (مانند انتشار بدافزارها، هرگونه تقلب یا انتشار برنامه‌هایی که برای کاربر یا دستگاه او مضر هستند و سایر موارد) موجب مسدود شدن حساب توسعه‌دهندگی شما خواهد شد.

توجه داشته باشید که ایمیل‌های اعلام تخلف ممکن است شامل تمامی اشکالات برنامه یا برنامه‌های شما نباشد. توسعه‌دهنده موظف است مشکل اعلام‌شده را با مطالعهٔ قوانین بازار تشخیص دهد و از اینکه سایر برنامه‌های او نیز قوانین بازار را نقض نمی‌کنند، اطمینان حاصل کند. عدم تشخیص اشکال برنامه ممکن است موجب حذف شدن همیشگی برنامه یا مسدود شدن حساب کاربری توسعه‌دهنده  شود.

توسعه‌دهنده می‌تواند در صورت وجود هرگونه سؤال دربارهٔ حذف برنامه به دلیل تخلف و همچنین گزارش تخلف در بازار، به منابع زیر مراجعه کند. 

لطفاً توجه داشته باشید که تیم‌های پشتیبانی بازار به شما مشاورهٔ حقوقی ارائه نخواهند داد.

به مطالب ارائه شده چه امتیازی می‌دهید؟
محل نوشتن دیدگاه ...

اگر در مورد محتوا نظر یا پیشنهادی دارید لطفا برای ما بنویسید.

زمان انتشار: ۱۴۰۰-۰۲-۲۸ ۱۹:۲۰

آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۰-۰۵-۱۳ ۱۶:۴۰