نسخه چاپی

درصورتی که حساب توسعه‌دهندگی شما مسدود نیست و برنامه‌ در حالت «تعلیق» قرار دارد، می‌توانید اصلاحات لازم را انجام داده و پس از اتمام مدت تعلیق جهت بررسی مجدد برنامه درخواست بررسی ارسال کنید. در این حالت با توجه به نوع تخلف برنامه، برنامه در تعداد روزهای مشخصی در حالت تعلیق قرار خواهد گرفت. ممکن است ارسال مجدد درخواست بررسی بدون رفع مشکلات برنامه منجر به حذف همیشگی آن از بازار شود.

درصورتی که برنامه شما در حالت «حذف شده» قرار دارد، تصمیم قطعی است و امکان انتشار مجدد برنامه به هیچ عنوان وجود ندارد.

توجه داشته باشید که این موضوع که قوانین بازار توسط سایر توسعه‌دهندگان رعایت می‌شود یا خیر، ارتباطی به تخلف برنامه شما ندارد و تجدید نظر در این مورد تنها زمانی ممکن است که اشتباهی از سمت بازار صورت گرفته باشد. 

تکرار تخلف و مشاهده تخلف جدی (مانند انتشار بد افزارها، هرگونه تقلب یا انتشار برنامه‌هایی که برای کاربر یا دستگاه او مضر هستند) موجب مسدود شدن حساب توسعه‌دهندگی شما خواهد شد. توجه داشته باشید که اعلامیه‌های اجرایی ممکن است شامل تمامی اشکالات برنامه یا برنامه‌های شما نباشد. توسعه‌دهنده موظف است مشکل اعلام شده را با مطالعه قوانین بازار تشخیص بدهد و از اینکه سایر برنامه‌های او نیز قوانین بازار را نقض نمی‌کند اطمینان حاصل کند. عدم تشخیص اشکال برنامه ممکن است موجب حذف شدن همیشگی برنامه یا مسدود شدن حساب کاربری شما شود.

تعلیق حساب:

اگر حساب توسعه‌دهندگی شما تعلیق شده باشد به مدت ۳۰ روز به آن دسترسی نخواهید داشت. تکرار تخلف پس از مدت تعیین شده موجب مسدود شدن همیشگی حساب شما می‌شود. تجدید نظر در این‌باره تنها زمانی ممکن است که اشتباهی از سمت بازار صورت گرفته باشد.

مسدود شدن حساب:

اگر حساب توسعه‌دهندگی شما به دلیل تخلف مسدود شده است، نمی‌توانید برنامه‌ جدیدی در بازار منتشر کنید. در این حالت با توجه به شرایط، ممکن است هزینه‌ٔ پرداخت‌شده توسط کاربران به آن‌ها بازگردانده شود. تمام برنامه‌های منتشر شده در حساب مربوطه نیز از حالت انتشار خارج خواهند شد. در این حالت درصورتی که مجدداً اقدام به ثبت حساب توسعه‌دهندگی جدید کنید، این حساب نیز (درصورت مشاهده) مجدداً مسدود می‌شود و تصفیه‌حساب مربوط به آن انجام نخواهد شد.

تجدید نظر در این‌باره تنها زمانی ممکن است که اشتباهی از سمت بازار صورت گرفته باشد.

درصورت مشاهده تخلف در سایر برنامه‌ها می‌توانید لینک آن‌ها را جهت بررسی برای ما به آدرس ایمیل developers@cafebazaar.ir ارسال کنید.

به مطالب ارائه شده چه امتیازی می‌دهید؟
محل نوشتن دیدگاه ...

اگر در مورد محتوا نظر یا پیشنهادی دارید لطفا برای ما بنویسید.

زمان انتشار: ۱۴۰۰-۰۴-۰۸ ۰۴:۵۳

آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۱-۰۳-۲۸ ۰۹:۲۴