نسخه چاپی

از اینکه وقت خود را صرف تولید برنامه‌های اندروید می‌کنید، سپاسگزاریم. کار در این حوزه برای هزاران توسعه‌دهنده، هم از نظر جذب مخاطب و هم از لحاظ مالی بازده مناسبی داشته است. ما به کار خود عشق می‌ورزیم و به کاری که شما می‌کنید احترام می‎گذاریم و نهایت تلاش‌مان را برای ساخت بهترین و مناسب‌ترین بستر برای بروز استعدادها و توانایی‌های شما به کار خواهیم گرفت.

توافق همکاری شما در کافه‌بازار طی قراردادی که هنگام ثبت‌نام به عنوان توسعه‌دهنده تأیید کرده‌اید انجام شده است. هدف این سند کمک به شما برای آشنایی با قوانین تولید برنامه‌ها در کافه‌بازار است و نه اصلاح، حذف ماده یا شرطی در قرارداد مذکور یا هر قرارداد دیگری که ناظر بر همکاری و تعامل بازار با شماست.

این بخش در حال توسعه است و با توجه به تغییر شرایط، ممکن است هر زمانی قوانین جدیدی به آن اضافه شود یا تغییراتی داشته باشد. این تغییرات ممکن است شامل حال برنامه‌های شما نیز در آینده شود. لطفاً این سند را گهگاه مرور کنید؛ چرا که شما با انتشار برنامهٔ خود در بازار، این قوانین را پذیرفته‌اید. در صورت بروز تخلف از سوی شما، بازار هیچگونه الزامی برای ارسال تذکر پیش از برخورد با تخلف ندارد.

به مطالب ارائه شده چه امتیازی می‌دهید؟
محل نوشتن دیدگاه ...

اگر در مورد محتوا نظر یا پیشنهادی دارید لطفا برای ما بنویسید.

زمان انتشار: ۱۴۰۰-۰۲-۲۸ ۱۲:۵۳

آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۰-۰۴-۳۰ ۱۲:۲۴