خدمات به توسعه‌دهندگان بازار در تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ ادامه خواهد داشت

۱۸ بهمن ۱۴۰۰

به درخواست توسعه‌دهندگان، پیشخان بازار طی تعطیلات رسمی نوروز ۱۴۰۱ به کار خود ادامه خواهد داد و هیچ‌یک از بخش‌های پنل مسدود یا محدود نخواهد بود. توسعه‌دهندگان می‌توانند در این بازه زمانی همچنان از قابلیت‌های پیشخان بازار استفاده کنند و سؤالات خود را از طریق ثبت تیکت با پشتیبانی توسعه‌دهندگان در میان بگذارند.

 با توجه به ترافیک بالای درخواست‌های توسعه‌دهندگان در روزهای انتهایی سال، به شما پیشنهاد می‌کنیم تغییرات مورد نظر در برنامه‌های خود را حداکثر تا انتهای روز ۲۵ اسفند برای بازار ارسال کنید. بازار تلاش خواهد کرد همه برنامه‌هایی را که تا پایان این روز در پیشخان توسعه‌دهندگان بارگذاری می‌شوند تا قبل از پایان سال بررسی کند. طی تعطیلات رسمی نوروز نیز بررسی برنامه و پاسخگویی به توسعه‌دهندگان ادامه پیدا خواهد کرد؛ در عین حال، این فرایند ممکن است نسبت به روزهای غیر تعطیل در بازه طولانی‌تری انجام شود.

برای سهولت بیشتر در انتشار برنامه در بازه تعطیلات نوروز، استفاده از قابلیت «درخواست انتشار غیر خودکار بسته جدید» به توسعه دهندگان اجازه خواهد داد تا با بارگذاری نسخه جدید برنامه و ارسال درخواست انتشار، پس از تایید برنامه امکان انتشار برنامه در بازه زمانی دلخواه را داشته باشند.

خوشحالیم که در راه توسعه کسب‌وکارتان همواره در کنار شماییم.