نسخه چاپی

راهنمای توسعه دهندگان بازار در قدم اول شامل آشنایی با مراحل شروع همکاری با بازار، معرفی پیشخان توسعه‌دهندگان و آموزش روش‌های آماده‌سازی برنامه می‌شود. در ادامه به معرفی قابلیت‌ها و سرویس‌های پیشخان، آموزش پرداخت درون‌برنامه‌ای، مسیرهای رشد برنامه و فرایندهای مالی توسعه‌دهندگان بازار می‌پردازیم. لطفا پیشنهادات و نظرات خود را در بخش ارسال دیدگاه برای ما بنویسید.

اگر برای کار با پیشخان بازار نیاز به آموزش بیشتری دارید می‌توانید مطالب راهنمای توسعه دهندگان بازار که در این راستا نگارش شدند را مطالعه کنید:

جدا از راهنمایی‌های مرتبط با پیشخان بازار، در این بخش می‌توانید به مواردی همچون پیاده‌سازی پرداخت درون برنامه‌ای در برنامه‌های بازار، فرآیند‌های مالی، نحوه ورود به بازار و روندهای آماده سازی برنامه دسترسی داشته باشید.

برای مثال در بخش آماده‌سازی برنامه، به آموزش‌های مراحل مرتبط به این بخش که شامل تکمیل امضای برنامه، نام‌گذاری دقیق بسته‌ها، نحوه مدیریت نسخه‌های برنامه و انتخاب نام، توضیحات، دسته‌بندی و آیکون مناسب برای برنامه و بازی توسعه‌دهندگان بازار است دسترسی خواهید داشت.

در نظر داشته باشید که برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرفصل‌های مرتبط به هر کدام از آموزش‌ها باید روی آن سرفصل کلیک کنید. مثلا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رهانش تدریجی و راهنمای توسعه دهندگان بازار مربوط به این موضوع به بخش «قابلیت و سرویس» و بعد از آن «رهانش تدریجی» مراجعه کنید. این بخش‌ها نیز به مرور تکمیل خواهند شد.

در نظر داشته باشید که این بخش به مرور زمان تکمیل خواهد شد و می‌توانید اطلاع‌رسانی‌های مرتبط با پیشخان بازار یا دیگر راهنمایی‌های مرتبط با توسعه‌دهندگان را در سایت توسعه دهندگان بازار دنبال کنید. در صورتی که پاسخ خود را در این سایت پیدا نکردید، می‌توانید با ثبت تیکت و ارتباط با پشتیبانی بازار، در کوتاه‌ترین زمان ممکن از کارشناسان ما برای حل مشکل کمک بگیرید. برای جزییات بیشتر به پیشخان بازار مراجعه کنید.

به مطالب ارائه شده چه امتیازی می‌دهید؟
محل نوشتن دیدگاه ...

اگر در مورد محتوا نظر یا پیشنهادی دارید لطفا برای ما بنویسید.

زمان انتشار: ۱۴۰۰-۰۳-۲۲ ۰۷:۰۶

آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۰-۱۲-۰۴ ۰۸:۰۵