نسخه چاپی

پس از انتشار برنامه و بازی در بازار، به تکمیل مراحل بهبود برنامه ادامه دهید تا کاربران بیشتر و بهتری جذب کنید و در بازار به جایگاه دلخواهتان برسید. در بخش رشد برنامه به توضیح معیارهای انتخاب برنامه‌ها و بازی‌های برگزیده در بازار، ضرورت بارگذاری اسکرین‌شات‌های پروموشن، نحوه عملکرد سیستم جستجوی بازار و راهنمای پوش نوتیفیکیشن "Push Notification" می‌پردازیم.

برای مثال استفاده از راسته بازار توسط توسعه دهندگان کمک خواهد کرد تا کاربران بیشتری نسبت به خرید برنامه یا انجام فرآیند پرداخت درون برنامه‌ای علاقه‌مند باشند. باشگاه مشتریان بازار (راسته‌ی بازار) بخشی از بازار است که در آن کاربر بازار به ازای خرید کردن، به عنوان ارزش افزوده، امتیاز (قرون) دریافت می‌کند و با جمع کردن قرون می‌تواند از راسته‌‌ی بازار هدیه (کد تخفیف،شرکت در خیریه و...) خریداری کند.

حضور در لیست راسته بازار کمک خواهد کرد تا برنامه شما برای گروه بزرگ‌تری از کاربران نمایش داده شود. البته پیش نیاز ورود به این بخش داشتن پیش‌نیازهایی است که این مطلب به طور کامل به آن پرداخته‌ایم. کارشناسان بازار هر محصول را مطابق این استانداردها بررسی و برای نمایش در لیست انتخاب می‌کنند. این معیارها پیش‌نیازی ضروری ورود به لیست محصولات شما هستند. 

قرار گرفتن در لیست بازی‌ها و برنامه‌های برگزیده هم می‌تواند یکی از کلیدی‌ترین راه‌های افزایش کاربران برای توسعه دهندگان بازار باشد. محصولات برگزیده‌ آسان‌تر از دیگر محصولات در دسترس کاربران قرار می‌گیرند و اقبال بیشتری برای نصب و دانلود پیدا می‌کنند. برای انتخاب برنامه‌های برگزیده و کمک به رشد برنامه توسعه دهندگان بازار معیار گوناگونی را مورد برررسی خواهند کرد که توجه به آن‌ها شانس حضور برنامه یا بازی را در لیست برگزیده‌ها افزایش خواهد داد.

توجه به اسکرین شات‌های پروموشن و درک سیستم جستجوی برنامه در بازار کمک خواهد کرد تا توسعه دهندگان برنامه‌های خود را با دیدبازتری برای جذب کاربران بیشتر توسعه دهند. جدا از این راهنمایی‌ها می‌توانید سوالات خود در رابطه با فرآیند رشد برنامه در بازار را از طریق ثبت تیکت یا تماش با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۹۷۹۸ با کارشناسان ما در میان بگذارید.


به مطالب ارائه شده چه امتیازی می‌دهید؟
محل نوشتن دیدگاه ...

اگر در مورد محتوا نظر یا پیشنهادی دارید لطفا برای ما بنویسید.

زمان انتشار: ۱۴۰۰-۰۴-۱۰ ۱۴:۵۶

آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۰-۱۰-۱۲ ۲۳:۰۰