نسخه چاپی

اسکرین‌شات‌های پروموشن تصاویری‌ از برنامه‌ی شما هستند که در ردیف‌های «گشت‌وگذار در بازی‌های پیشنهادی» یا «گشت‌وگذار در برنامه‌های پیشنهادی» بازار به کاربران نمایش داده می‌شوند. برای افزودن این اسکرین‌شات‌‌ها یا اصلاح آن‌ها می‌توانید در پیشخان توسعه‌دهندگان بازار به سربرگ «تصاویر» مراجعه کنید.

پیشخان توسعه دهندگان

در ردیف «گشت‌وگذار در برنامه‌ها یا بازی‌‌های پیشنهادی» منتخبی از مجموعه برنامه‌هایی که تصاویر مناسبی دارند، به کاربران نمایش داده می‌شود. این برنامه‌ها و بازی‌ها به‌صورت خودکار و براساس سلیقه کاربر (مشابه فهرست «برنامه‌ها یا بازی‌های پیشنهادی برای شما») انتخاب می‌شوند. شما می توانید با بارگذاری تصویر مناسب فرصت حضور در این ردیف‌ها را پیدا کنید.

درصورتی که چند تصویر آپلود کنید، تصاویر بارگذاری‌شده به‌صورت اسلاید‌شو (slide show) نمایش داده می‌شوند. به خاطر داشته باشید که افزودن سه یا چهار عکس مناسب می‌تواند نرخ کلیک برنامه یا بازی شما را تا دوبرابر افزایش می‌دهد.

دیگر اسکرین‌شات‌های برنامه‌ی شما که برای اسکرین‌شات‌های پروموشن مناسب برای بارگذاری در پیشخان توسعه دهندگان بوده‌اند، به‌صورت خودکار به این بخش منتقل می شوند.

تصاویری که به‌عنوان اسکرین‌شات‌های پروموشن بارگذاری می‌کنید، باید دارای ویژگی‌های زیر باشد: 

  • حداقل طول: ۱۱۵۲px
  • حداقل ارتفاع: ۶۴۸px
  • نسبت ابعاد: ۱۶:۹
  • حداکثر حجم: ۱MB
  • نوع فایل: JPG

برای اسکرین‌شات‌های پروموشن می‌توانید دو نوع تصویر بارگذاری کنید:‌

۱. اسکرین‌شات از محیط داخلی برنامه یا بازی 

مشابه اسکرین‌شات‌های صفحه‌ی جزئیات برنامه، می‌توانید تصاویری با ابعاد مناسب را از محیط داخلی برنامه یا بازی بارگذاری کنید. در این حالت باید ضوابط اسکرین‌شات‌های صفحه‌ی جزئیات برنامه را رعایت کنید. 

۲. تصاویری که از محیط داخلی برنامه نیست و باید مطابق قواعد طراحی و نوشتاری بنر طراحی شود

رعایت سادگی، استفاده از تصاویر باکیفیت، نوشتار خوانا، نوشتن فقط یک شعار و رعایت قواعد نگارشی از مهمترین نکات این راهنما است. رعایت این موارد به افزایش نرخ کلیک برنامه شما کمک می‌کند. 

توجه داشته باشید که در قسمت اسکرین‌شات‌های پروموشن از تصاویر مناسبتی استفاده نکنید، زیرا این تصاویر باید همیشه قابلیت نمایش داشته باشند. بنابراین، لطفاً از بارگذاری تصاویر مربوط به کمپین‌ها یا تخفیف‌های خاص، که موقتی هستند پرهیز کنید./


بیشتر بخوانید:

به مطالب ارائه شده چه امتیازی می‌دهید؟
محل نوشتن دیدگاه ...

اگر در مورد محتوا نظر یا پیشنهادی دارید لطفا برای ما بنویسید.

زمان انتشار: ۱۴۰۰-۰۴-۱۶ ۱۲:۱۳

آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۰-۱۲-۱۷ ۰۷:۴۸