نسخه چاپی

مراحل آماده‌سازی برنامه و انتشار برنامه در بازار شامل تکمیل امضای برنامه، نام‌گذاری دقیق بسته‌ها، نحوه مدیریت نسخه‌های برنامه و انتخاب نام، توضیحات، دسته‌بندی و آیکون مناسب برای برنامه و بازی توسعه‌دهندگان بازار است. 

راهنمای پیشخان علاوه بر آموزش کار با پیشخان بازار به شما کمک خواهد کرد تا با مراحلی که باید برای انتشار بدون مشکل برنامه در بازار طی کنید آشنا شوید. دیگر بخش‌های مهم آماده سازی برنامه برای انتشار در بازار شامل مواردی مانند نام گذاری بسته‌ها، مدیریت نسخه‌ها و امضای برنامه می‌شود.

برای مثال در مدیریت نسخه‌ها خواهید خواند که به‌طور کلی در چندین وضعیت مختلف باید برنامه خود را به‌روز کنید: زمانی‌که در برنامه‌ی شما مشکلی به‌وجود آمده، متوجه شده‌اید که برنامه‌تان باگ دارد، زمانی‌که کاربران امکانات و سرویس‌های جدیدی را درخواست کرده‌اند و زمانی‌که کاربران به‌دنبال بهبود امکانات برنامه شما هستند.

انتشار برنامه در بازار
نمونه نام‌های مناسب برای انتشار برنامه در بازار

نگارش بخش توضیحات برنامه هم یکی از مهم‌ترین مقدمات انتشار برنامه محسوب می‌شود. این بخش مناسب‌ترین فرصت برای معرفی بازی و برنامه شما به کاربران است. جدا از آن‌ توضیحات مناسب برنامه شما باعث خواهد شد تا احتمال قرار گرفتن برنامه یا بازی شما در میان «برگزیده‌ها» بیشتر شود.

انتخاب نام مناسب هم به عنوان یکی از مراحل آماده‌سازی برنامه به شما کمک خواهد کرد برنامه خود را در ذهن کاربران ماندگار کنید. برای مثال باید دقت داشته باشید که نامی که برای برنامه‌ی خود در بازار انتخاب می‌کنید، می‌تواند حداکثر ۱۰۰ کاراکتر باشد، اما نام‌هایی که بیش از ۱۶ کاراکتر دارند در دستگاه‌های مختلف به‌صورت کامل نمایش داده نمی‌شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد انتشار برنامه در بازار می‌توانید به موارد زیر مراجعه کنید. برای جزییات بیشتر به پیشخان بازار مراجعه کرده و سوالات خود را از طریق ثبت تیکت یا تماس با پشتیبانی بازار در میان بگذارید.

به مطالب ارائه شده چه امتیازی می‌دهید؟
محل نوشتن دیدگاه ...

اگر در مورد محتوا نظر یا پیشنهادی دارید لطفا برای ما بنویسید.

زمان انتشار: ۱۴۰۰-۰۴-۰۸ ۱۹:۳۴

آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۰-۰۶-۲۸ ۱۸:۰۴