نسخه چاپی

در بخش پیشخان توسعه دهندگان بازار با نحوه عملکرد تمامی منوهای پنل توسعه‌دهندگان مانند مراحل انتشار برنامه و بازی، رهانش‌ها، تراکنش‌ها، انواع پرداخت و آمارهای پیشخان مانند نصب فعال، نصب جدید، بازدید و... آشنا می‌شوید.

در این راه راهنمای پیشخان به شما کمک خواهد کرد تا با بخش‌هایی مانند قرارداد، مدیریت برنامه، رهانش‌ها، اطلاعات ناشر، تراکنش‌ها، پشتیبانی توسعه‌دهندگان بازار، قابلیت بوف و آمار نصب برنامه در پیشخان توسعه دهندگان بازار آشنا شوید. این راهنما شامل موارد دیگری مانند مراحلی که برنامه شما پیش و بعد از انتشار باید آن‌ها را طی کند هم می‌شود. برای مثال در راهنمای پیشخان خواهید خواند که قبل از انتشار برنامه لازم است اطلاعات و تصاویر مربوط به برنامه خود را به صورت کامل در پیشخان بازار قرار دهید و این کار باید با چه استانداردهایی انجام شود.

پیشخان توسعه دهندگان بازار
نمودار سلامت نصب در پیشخان

بخش‌های دیگر پیشخان توسعه دهندگان بازار در مورد سایر جزییات مرتبط با پیشخان به صورت جزئی‌تری صحبت می‌کنند. برای مثال در بخش عنوان توسعه دهنده متوجه خواهید شد که در هنگام انتخاب نام توسعه دهنده باید به چه نکاتی توجه داشته باشید. در داشبورد پیشخان توسعه دهندگان هم به نمودارهای مرتبط با برنامه‌هایی که در بازار دسترسی کرده‌اید دسترسی دارید، هر کدام از این نمودارها اطلاعاتی در مورد وضعیت عملکرد برنامه‌های شما در بازار را نمایش می‌دهند. برای مثال نمودار خطای سلامت نصب مجموعه خطاهای نصب به کل تلاش برای نصب یک برنامه را به نمایش می‌گذارد. جزییات بیشتر را در خطای سلامت نصب بخوانید.

در آمارهای پیشخان هم می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد آمارهای موجود در پیشخان بازار به دست آورید. برای مثال آماذ نصب فعال نمایش‌دهنده‌ی تعداد دستگاه‌های اندرویدی  است که هم برنامه‌ی کافه‌بازار و هم برنامه شما در آنها نصب شده است و در دوماه گذشته حداقل یک‌‌بار به اینترنت وصل شده‌اند. برای جزییات بیشتر به پیشخان بازار مراجعه کنید.


بیشتر بخوانید:

به مطالب ارائه شده چه امتیازی می‌دهید؟
محل نوشتن دیدگاه ...

اگر در مورد محتوا نظر یا پیشنهادی دارید لطفا برای ما بنویسید.

زمان انتشار: ۱۴۰۰-۰۴-۰۸ ۱۹:۲۵

آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۰-۰۶-۲۷ ۱۷:۱۹