نسخه چاپی

قابلیت‌ها و سرویس‌های به‌روز پنل توسعه‌دهندگان بازار مانند ورود با بازار، رهانش تدریجی، اپ باندل، فایل پیوست برنامه (OBB) و پرداخت درون برنامه‌ای و مواردی مشابه را در بخش قابلیت و سرویس معرفی می‌کنیم. درصورتی‌که درخواست قابلیت جدیدی برای پنل توسعه‌دهندگان بازار دارید و یا می‌خواهید از وضعیت پیاده‌سازی قابلیت‌های در حال توسعه باخبر شوید، به بوف پیشخان سر بزنید.

برای مثال قابلیت «ورود با بازار» با اهداف ساده‌سازی ورود کاربر به برنامه و بازی، تسهیل فرایند پرداخت و حفظ و رضایت کاربران در پیشخان توسعه‌دهندگان فعال شده است. این قابلیت به شما کمک خواهد کرد تا کاربران شما حتی در صورت فراموش کردن رمز عبور یا نام کاربری بتوانند به فعالیت با اطلاعات ذخیره شده در برنامه یا بازی شما ادامه دهند. برای جزییات بیشتر ورود با بازار را مطالعه کنید.

ورود با بازار شامل آموزش‌های زیر می‌شود:

پرداخت درون برنامه‌ای به عنوان یکی از قابلیت‌های بازار به توسعه‌دهندگان کمک خواهد کرد در برنامه یا بازی خود فروشگاه راه‌اندازی کرده و محصولات دیجیتالی به کاربران بفروشند. از قابلیت پرداخت درون‌برنامه‌ای می‌توانید برای فروش محتوای قابل دانلود مانند فایل‌های موسیقی، محتوای مجازی مانند سکه‌های درون بازی استفاده کرد. اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از پرداخت برنامه‌ای در برنامه یا بازی‌ها در مستندات زیر آورده شده است:

پرداخت درون برنامه‌ای
رهانش تدریجی یکی از قابلیت‌های پیشخان بازار برای انتشار مرحله‌ای برنامه یا بازی‌ها است

علاوه بر مواردی که پیش از این به آن‌ها اشاره کردیم، بازار از باندل برنامه‌ی شما برای تولید و انتشار بسته‌های بهینه‌تر برای دستگاه‌هایی با پیکربندی‌های متفاوت استفاده می‌کند. با استفاده از این قابلیت، دیگر به مدیریت بسته‌ها (apk) برای بهینه‌سازی برنامه در پیکربندی‌های متفاوت و Build برنامه، نیازی ندارید جزییات بیشتر را در اپ باندل بخوانید.

به مطالب ارائه شده چه امتیازی می‌دهید؟
محل نوشتن دیدگاه ...

اگر در مورد محتوا نظر یا پیشنهادی دارید لطفا برای ما بنویسید.

زمان انتشار: ۱۴۰۰-۰۴-۱۰ ۱۹:۱۳

آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۰-۰۶-۳۰ ۱۷:۵۲