نسخه چاپی

این مطلب به نحوه و زمان انجام تصفیه حساب‌های مرتبط با اشخاص حقوقی و حقیقی در پیشخان توسعه دهندگان بازار خواهد پرداخت و نکات ضروری برای سهولت در انجام این کار را بازگو می‌کند.

نکات مهم تصفیه حساب توسعه دهندگان بازار

  • برای اشخاص حقیقی و حقوقی زمانی تصفیه حساب انجام خواهد شد که درآمد آن‌ها از ۵۰ هزار تومان عبور کرده باشد. توسعه‌دهندگان برای تصفیه حساب ماهانه باید تیک تصفیه حساب خودکار را فعال کنند. غیر فعال بودن این تیک به این معناست که تصفیه حساب در انتهای سال یا به درخواست توسعه دهنده در ماه‌های آتی انجام خواهد شد. در صورتی که درآمد توسعه دهنده به ۵۰ هزار تومان نرسد، تصفیه حساب در انتهای ماهی که درآمد توسعه‌دهنده در آن به این مبلغ رسیده انجام می‌شود. در این غیر این صورت بازار در انتهای سال درآمدهای بیشتر از میزان مشخصی را به طور کامل تصفیه خواهد کرد.

توسعه دهندگان بازار

در پیشخان، توسعه دهندگان بازار با رفتن به بخش مالی، تصفیه‌حساب، تنظیمات می‌توانید تیک تصفیه حساب خودکار را فعال کنند. برای انجام تصفیه حساب باید قبل از ابتدای ماه وضعیت حساب شما در حالت تایید شده باشد.

  • شماره شبا باید مطابق با اطلاعات ناشر بوده و وضعیت حساب در اطلاعات ناشر در وضعیت «تایید شده» باشد. در غیر این صورت وضعیت «رد شده» برای توسعه دهنده در پیشخان توسعه دهندگان بازار نمایش داده خواهد شد. 

توسعه دهندگان بازار

اطلاعات ناشر به منظور تکمیل قرارداد همکاری بازار با شما دریافت می‌شود و لازم است پیش از ارسال درخواست انتشار برنامه تکمیل و تایید شود.

نکته: در نظر داشته باشید که پس از اطلاعات شناسایی امکان تغییر آن وجود نخواهد داشت. برای جزئیات بیشتر در این رابطه با پشتیبانی توسعه‌دهندگان بازار در ارتباط باشید.

  • توسعه‌دهندگان وقت دارند تا قبل از اتمام آخرین روز ماه نسبت به تغییر شماره شبایی که قرار است درآمد ماهانه برنامه به آن واریز شوند اقدام کنند. امکان تغییر این شماره شبا همیشه تا انتهای آخرین روز هر ماه فراهم خواهد بود.
  • تصفیه حساب بازار با توسعه‌دهندگان طی ۵ روز کاری بانک‌ها که شامل جمعه‌ها و تعطیلات رسمی نمی‌شود، انجام خواهد گرفت.
  • توسعه دهندگان در صفحه تصفیه حساب پیشخان بازار می‌توانند مبلغی که در انتهای ماه در صورت فعال بودن تیک تصفیه خودکار برای آن‌ها واریز خواهد شد را مشاهده کنند. این مبلغ هر ۳۰ دقیقه یک بار بروز می‌شود.

نکته: اگر مبلغی به حساب توسعه دهنده واریز نشده اما وضعیت حساب شما در پیشخان توسعه دهندگان بازار در شرایط تصفیه شده قرار دارد، برای پیگیری مشکل توسعه دهنده می‌تواند پرینت حساب شخص حقیقی و حقوقی مذکور را از زمان ابتدای ماهی که در آن تصفیه حساب انجام شده تا ششم همان ماه برای پشتیبانی بازار ارسال کند.

باید در نظر داشت که به جز شروط مشترک بالا بین اشخاص حقوقی و حقیقی، برای انجام تصفیه حساب بازار با اشخاص حقوقی نیاز است تا توسعه‌دهنده فاکتورهای فروش ماه‌های پیشین را برای بازار ارسال کند. به این معنا که در زمان تصفیه حساب مهر، توسعه دهنده باید فاکتورهای فروش شهریور، مرداد و ماه‌های قبل‌تر را برای بازار ارسال کرده باشد.

در انتها می‌توانید سوالات خود در رابطه با بخش‌های مختلف تصفیه حساب توسعه دهندگان بازار را از طریق ثبت تیکت یا تماس با شماره ۰۲۱۹۱۰۰۹۷۹۸ از پشتیبانی بازار بپرسید.


بیشتر بخوانید:

به مطالب ارائه شده چه امتیازی می‌دهید؟
محل نوشتن دیدگاه ...

اگر در مورد محتوا نظر یا پیشنهادی دارید لطفا برای ما بنویسید.

زمان انتشار: ۱۴۰۰-۰۷-۲۵ ۰۷:۲۴

آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۲-۰۷-۱۶ ۰۸:۴۶