نسخه چاپی

در بخش شروع همکاری با بازار قدم‌هایی که برای توسعه‌دهنده شدن و انتشار برنامه در بازار پیش رو دارید را با توضیح روش ثبت‌نام و ساخت حساب و قرارداد همکاری، مرور می‌کنیم. لطفا در قدم اول پس از مطالعه ثبت‌نام و ساخت حساب، به عنوان توسعه‌دهنده در بازار ثبت‌نام کنید. پس از ورود به پنل توسعه‌دهندگان بازار، قرارداد همکاری را تایید و حساب خود را تکمیل کنید.

برای مثال اولین قدم شما در شروع همکاری با بازار به عنوان یک توسعه‌دهنده، ثبت‌نام و ساخت حساب کاربری خواهد بود. توصیه می‌کنیم قبل از آغاز ساخت حساب در بازار، قوانین انتشار برنامه در بازار  را مطالعه کنید. برای ثبت‌نام در ابتدا صفحه توسعه‌دهندگان بازار را باز کنید و بر دکمه شروع همکاری کلیک کنید یا لینک پیشخان توسعه‌دهندگان بازار را باز کنید. جزییات بیشتر را در صفحه ثبت‌نام و ساخت حساب بخوانید.

قبل از شروع کار در پیشخان بازار نیز باید قرارداد همکاری را بپذیرید. این قرارداد را می‌توانید در سایت توسعه دهندگان بازار یا پیشخان مطالعه کنید. این قرارداد به تازگی شامل «متمم قرارداد عرضه برنامه و محتوای دیجیتال» هم شده که در همین بخش می‌توانید آن را مطالعه کنید.

چک لیست انتشار برنامه‌ها در بازار هم به شما کمک خواهد کرد تا مطمئن شوید در مسیر درستی برای انتشار برنامه جدید خود قرار دارید. در واقع این لیست به شما کمک خواهد کرد تا مطمئن شوید برنامه‌ای که قصد نشر آن را دارید بدون مشکل و با یک آماده‌سازی مناسب در بازار منتشر خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر از پیشخان توسعه دهندگان بازار و نحوه کار با پیشخان می‌توانید نگاهی به مطالب زیر داشته باشید:

در نهایت با ارتباط با ما از طریق تماس تلفنی یا ثبت تیکت می‌توانید سوالات خود در رابطه با همکاری با بازار را از همکاران ما بپرسید.

به مطالب ارائه شده چه امتیازی می‌دهید؟
محل نوشتن دیدگاه ...

اگر در مورد محتوا نظر یا پیشنهادی دارید لطفا برای ما بنویسید.

زمان انتشار: ۱۴۰۰-۰۴-۱۲ ۱۳:۰۶

آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۰-۰۶-۲۱ ۱۵:۴۵