نسخه چاپی

هرگاه قصد معرفی یا تبلیغ محصولی را دارید که در بازار موجود است یا به برنامه‌ای در بازار لینک می‌دهید، لازم است از نشان دریافت از بازار استفاده کنید و به این نکات توجه داشته باشید:

دریافت از بازار

در نشان «دریافت از بازار»، پس‌زمینه به رنگ سیاه، متن در سمت راست به رنگ سفید و لوگو بازار در سمت چپ به رنگ اصلی است. برای تمام پس‌زمینه‌هایی که در اختیار دارید فقط همین نشان را به کار ببرید، در رنگ، متن، لوگو و گرافیک آن هیچ تغییری ندهید و از نشان قدیمی بازار استفاده نکنید.

نشان را در اندازه‌ای استفاده کنید که متن داخل آن به راحتی خوانا باشد. حداقل اندازه برای استفادۀ آنلاین ۴۰ پیکسل و برای استفاده در نسخه‌های چاپی ۱۰ میلی‌متر است.

لوگوی بازار را به تنهایی به کار نبرید و نشان را با زاویه، چرخش و به صورت فشرده یا کشیده استفاده نکنید.

نشان دریافت از بازار در حال حاضر فقط به زبان فارسی و انگلیسی موجود است، چنانچه می‌خواهید این نشان را در زبان‌های دیگر استفاده کنید، با ما تماس بگیرید تا نشان به زبان مورد نیاز در اختیارتان قرار گیرد.

این نشان باید تنها برای معرفی و تبلیغ محصولاتی استفاده شود که در بازار موجوند.

برای استفاده از نشان در نسخه‌های آنلاین لازم است آن را به محصول مورد نظر در بازار لینک کنید، چراکه استفاده از نشان بدون لینک کارآیی نخواهد داشت. برای به دست آوردن آدرس اینترنتی محصولی در بازار، به بازار بروید، بعد از یافتن صفحۀ مربوط به محصول، URL آن را از آدرس‌بار کپی کرده و سپس به نشان «دریافت از بازار» پیوند کنید.

برای دریافت کد، آدرس صفحه خود در بازار را در پنجره مربوط به «آدرس صفحه برنامه» وارد کنید، دکمه «ایجاد قطعه کد» را فشار دهید و کد خود را از پنجرۀ «قطعۀ کد» کپی کرده و آن را در صفحه وب خود بگذارید.


بیشتر بخوانید:

به مطالب ارائه شده چه امتیازی می‌دهید؟
محل نوشتن دیدگاه ...

اگر در مورد محتوا نظر یا پیشنهادی دارید لطفا برای ما بنویسید.

زمان انتشار: ۱۴۰۰-۰۲-۱۴ ۰۹:۳۴

آخرین به‌روزرسانی: ۱۴۰۰-۱۰-۱۲ ۲۳:۳۳