هر برنامه‌ی آنی، مانند یک برنامه‌ی بومی اندروید، با یک بسته مشخص می‌شود. مشخصه‌ی هر بسته نام بسته است (که از قوانینی یکسان با قوانین نام بسته‌ی برنامه‌های بومی تبعیت می‌کند). برای تست و یا انتشار برنامه‌های آنی متصل به سرور خود، شما می‌بایست بسته‌ای در این پنل ایجاد نمایید. 

هر برنامه‌ی آنی به علاوه به یک نام دامنه منسوب است که نمایان‌گر سرورهاییست که برنامه‌ی آنی شما به آن‌ها وصل خواهد شد. شما در پنل بسته‌ها می‌توانید به سادگی بسته‌های برنامه‌های آنی خود را ایجاد کنید، بسته‌های خود را مشاهده کنید، آن‌ها را ویرایش کنید و یا حذفشان نمایید. 

شما همچنین می‌توانید با فشردن دکمه‌ی  در پایین هر بسته، برنامه‌ی آنی مربوطه را تست نمایید. برای این‌کار شما می‌بایست آخرین نسخه‌ی ویژه‌ی توسعه‌دهندگان کافه‌بازار را دانلود و نصب نمایید (آگر هنوز این کار را نکرده‌اید، این نسخه را از این‌جا دریافت نمایید ) و سپس با حسابی که با آن به کاشان وارد شده‌اید روی کلاینت کافه‌بازار خود نیز وارد شوید.

برای اجرای بسته‌های آنی، علاوه بر پنل کاشان می‌توانید از برنامهٔ‌آنی کاشان نیز استفاده کنید. برای انجام این کار کد زیر را اسکن کنید: 

یا لینک زیر را در دستگاه اندرویدی خود باز کنید: 
http://kamane.cafebazaar.ir/?pn=ir.inline.kashan&pt=/