انتشار برنامهٔ آنی به صورت مستقل

در سربرگ اول به نام «برنامه‌ها»، با کلیک روی دکمهٔ برنامهٔ جدید و انتخاب گزینهٔ «برنامهٔ آنی»، دو لیست «Kashan ID» و «Inline platform version» در دسترس شما قرار می‌گیرد. پس از انتخاب شناسهٔ کاشان و بستر آنی مورد نظر خود می‌توانید با انتخاب گزینهٔ «بارگذاری» برنامهٔ اینلاین خود را بارگذاری نمایید. جهت اطلاعات بیشتر دربارهٔ شمارهٔ نسخه‌ٔ بسترهای آنی می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

پس از ارسال برنامه از طریق این سربرگ، باید مشخصات برنامه را تکمیل نمایید و با استفاده از دکمهٔ «درخواست انتشار برنامه» در نوار بالای صفحه، برنامه را در وضعیت «در صف انتظار» قرار دهید.

اگر برنامه نیاز به تغییر داشته باشد یا مطابق شرایط بازار نباشد یا به هر دلیل دیگری، تغییری در وضعیت برنامهٔ شما توسط بازار ایجاد شود، ایمیلی حاوی توضیحات مربوطه به شما ارسال خواهد شد. لطفاً قبل از ارسال مجدد برنامه برای انتشار یا هر اقدام دیگری، ایمیل ارسال شده را ملاحظه بفرمایید. اگر ایمیل به دست شما نرسیده بود، پوشهٔ اسپم‌ ایمیل‌تان را نیز بررسی کنید.

توجه فرمایید که پیام‌ها به ایمیلی ارسال می‌شود که با آن در بازار به عنوان توسعه‌دهنده ثبت‌نام نموده و برنامه خود را در پنل بارگذاری نموده‌اید و نه ایمیلی که در بخش اطلاعات پشتیبانی کاربر در پنل وارد کرده‌اید. 

 

انتشار برنامهٔ آنی به همراه برنامهٔ نصبی (غیرآنی)

در سربرگ اول به نام «برنامه‌ها»، با کلیک روی برنامه نصبی (غیرآنی) موردنظر خود وارد صفحهٔ برنامهٔ مذکور شوید. با مراجعه به سربرگ «بسته‌های آنی» و انتخاب گزینهٔ «بستهٔ آنی جدید» پنجره‌ای به شما نمایش داده خواهد شد. در پنجرهٔ باز شده اطلاعات خواسته شده را تکمیل و بر روی گزینهٔ ذخیره و انتشار کلیک نمایید.

این نکته را مدنظر قرار دهید که برنامه‌های آنی که به همراه برنامه‌های نصبی بارگذاری می‌شوند تنها در صورتی در دسترس خواهند بود که برنامهٔ نصبی منسوب به آن‌ها در وضعیت «منتشر شده» قرار داشته باشد.